Kapı , Otomatik Kapı , Pencere ve Cephe Konusunda Uzman Görüşü.

WSS TURKEY,
WSS kalitesinin Türkiye piyasasına sunulması ve pazarlanması amacıyla WSS Dış Ticaret A.Ş.tarafından 2016 yılında kurulmuştur.
WSS , yüz yılı aşkın bir süredir ”kilit ve bağlantı parçaları” üzerine tarihsel bir deneyim sunuyor.
WSS, teknik açıdan ilerleme-gelişim ve en yüksek kalitede üretim ile kaliteli hizmeti sağlayabilmek amacıyla Heiligenhaus/ALMANYA’da 300 e yakın peroneli ile hizmet vermekte, ulusal ve uluslararası yetkilileri ile proje ve ihtiyaçlarınız için ”yerinde destek” prensibi ile çalışmaktadır.
WSS, Çelik , aluminyum profiller , kapılar , pencereler ve cephelerin ihtiyaçları üzerine , üretim ve tedariği tek çatı altında toplayan firmamız , en uygun seviyedeki konsept çözümü konusundaki uzmalığını müşterilerine ulaştırmaktadır.
WSS, Standart ürün konusundaki geniş ürün gamının yanı sıra, özel projelerde partnerlerinin ihtiyacı olan farklı ürünlerin ve teknik ihtiyaçlarının çözümlenmesinde teknolojinin en yüksek seviyesini kullanarak ürettiği ürünleri ve küçük ürün serileri ile fark yaratır.
WSS ürünleri, Premium ürün kalitesi ve ”Alman üretimi” olmanın gerektirdiği; yüksek kalite algısı, çevre duyarlılığı ve motivasyonu sayesinde dünya çapında müşteri memnuniyeti gün geçtikçe artan bir müşteri kitlesine hizmet etmeye ve büyümeye devam etmektedir.